Фото
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 22 травня 2018 — Народний депутат Ніна Южаніна

Українська влада завинила українському бізнесу, вже багато років обіцяючи йому лібералізацію. Досить пустих балачок, необхідно діяти: послабити тиск з боку держави, в тому числі на малі та середні підприємства, – усунути всі існуючі правоохоронні органи від розслідувань в економічній сфері, створивши єдиний орган з протидії економічним злочинам, а також нарешті запровадити податок на виведений капітал, який би перезапустив економіку України.

Опубліковано в Новини

21.05.2018, канал «Прямий». Антикорупційні органи мають працювати тихо та ефективно. Всі справи до суду передаються під впливом суспільства та завчасно. Про це в ефірі "Прямого" в програмі "Ситуація" з Тарасом Березовцем сказала член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка", голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Опубліковано в ЗМІ

21.05.2018, канал «Прямий». Податкова міліція в Україні повинна бути ліквідована обов'язково, адже це спотворена система роботи з платниками податків. Про це в ефірі "Прямого" в програмі "Ситуація" з Тарасом Березовцем повідомила голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Опубліковано в ЗМІ

21.05.2018, канал «Прямий». Україна має імплементувати директиву Європейського Союзу щодо встановлення акцизу на тютюнові вироби у розмірі 90 євро за тисячу штук протягом восьми років. Вартість зростатиме кожного року на 20%. Про це в ефірі "Прямого" в програмі "Ситуація" з Тарасом Березовцем сказала член депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка", голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Опубліковано в ЗМІ

21.05.2018, канал «Прямий». Спротив створенню Національного бюро фінансової безпеки чинять не діючи співробітники правоохоронних органів, а зовсім інші люди. Про це в ефірі “Прямого” в програми “Ситуація” Тараса Березовця заявила голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Опубліковано в ЗМІ

21.05.2018, канал «Прямий». Ситуацію з так званими “єврономерами” можна вирішити зниженням ставки акцизного податку на вживані автомобілі. Про це в ефірі “Прямого” в програми “Ситуація” Тараса Березовця заявила голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Опубліковано в ЗМІ

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2018 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31