Інформаційні матеріали

Ніна Южаніна: Ліберальна податкова реформа обов’язково відбудеться

Ratings
(0)

Верховна Рада підтримає законопроект №3688 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Впевненість у цьому висловила Голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна 23 грудня на робочій зустрічі з представниками посольств США, Німеччини та Канади. «Думаю, завтрашній день народні депутати повністю присвятять розгляду цього законопроекту. Адже перед нами стоїть надзвичайно важливе завдання – прийняти бюджет на 2016 рік», - зазначила народний депутат.

Ніна Южаніна також висловила сподівання, що в наступному році і уряд, і профільний парламентський комітет обов’язково повернуться до ліберальної податкової реформи: «Я вірю в те, що найближчим часом у нас відбудеться значна податкова реформа одночасно з реформами системи освіти та охорони здоров’я, бо це дуже тісно пов’язані між собою сфери. І в ході роботи над такою реформою ми будемо зустрічатися, проговорювати і узгоджувати кроки з країнами-донорами, з МВФ… Але зараз завдання №1 у нас – прийняти бюджет».

Читайте також: