Новини
Четвер, 19 жовтня 2017 10:16

У Комітеті розглянуто роботу митниць

18 жовтня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відповідно до статті 24 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» щодо контрольних функцій парламентських комітетів відбулася робоча нарада з  черговим заслуховуванням Виконувача  обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана та керівників профільних департаментів ДФС митного спрямування.  У зустрічі також узяв участь заступник Міністра фінансів України Андрій  Граділь та посадові особи Міністерства.

У ході зустрічі відбулося  детальне обговорення поточного стану діяльності митниць у 2017 році. Піднімалися питання кадрового забезпечення особового та керівного складу митниць та центрального апарату ДФС, визначення митної вартості товарів і інших показників, які впливають на базу оподаткування митними платежами, а також виконання індикативних показників по надходженню митних платежів до Державного бюджету України.  Також було обговорено питання фактичного стану справ щодо пропуску на митну територію України та митного оформлення товарів, особливо у нічний час, роботи вантажних митних комплексів. Піднімалося питання проблем, які стосуються  матеріально-технічного забезпечення діяльності митниць і митних постів та безпосередньо впливають на якість митного контролю з одночасним зменшенням часу на проходження митних процедур.

Була досягнута домовленість про продовження діалогу, проведення більш детального аналізу наявної ситуації та  визначення конкретних  покрокових заходів, спрямованих на покращення роботи митниць та забезпечення прозорості у взаємодії митних органів і суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності при проведення митних процедур.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2018 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31