Новини
П'ятниця, 16 березня 2018 10:21

«Нульова декларація» – не амністія

Капітали українців, які працюють зараз на інші країни, мають повернутися в Україну і працювати виключно на нашу країну. Таку заяву зробила Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі 5 каналу, розповідаючи про суть «нульової» декларації.

«Нульова» декларація – в жодному разі не амністія, а точка відліку для того, щоб держава почала контролювати всі доходи, які отримує резидент України, у тому числі за кордоном», – наголосила народний депутат.

За її словами, сьогодні багато українців мають кошти на рахунках в іноземних банках за межами України, а також є власниками повністю або співвласниками (частково) підприємств за кордоном без відповідної ліцензії на те.

«Якщо, наприклад, кінцевим бенефіціаром коштів на Кіпрі є українець – давайте розвернемо ці гроші в Україну», – підкреслила Н.Южаніна.

Оскільки боротьба з розмиванням податкової бази нині ведеться в глобальному масштабі – поширюється обмін інформацією між державами, належні відомості надходитимуть і в Україну, «нульова декларація» – остання можливість для громадян України задекларувати свої активи, як на території України, так і за її межами.

«Нині в комітеті є готовий законопроект з тим баченням, що було в нас 1,5 року тому. Відпрацьовуються додаткові пропозиції, для цього при Національному банку України створено робочу групу. Днями спільно з експертами ми плануємо розглянути всі можливі моделі впровадження цієї системи», – підсумувала вона.

Прес-служба Голови Комітету з питань податкової та митної політики

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Липень 2018 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31