Новини
Понеділок, 23 квітня 2018 09:52

Українським аудиторам подарували професійне свято

Відтепер 16 липня в Україні відзначатимуть День бухгалтера та аудитора – відповідні зміни внесені Указом Президента України від 20 квітня 2018 року.

Про це представникам професії – учасникам круглого столу з нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність «Аудит в Україні: перспективи та виклики» повідомила Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, яка й звернулася до Президента з відповідним поданням.

«Наші старання щодо регулювання аудиту не залишилися поза увагою і оцінені належним чином Президентом України. Професійне свято – гідна винагорода всім українським аудиторам до ювілейної дати народження професії», – наголосила Н.Южаніна.

Вона зазначила, що не дивлячись на те, що ця професія дуже молода, суспільство покладає на її представників важливі зобов’язання.

«Ми маємо довести, що справді є людьми, які роблять посильний внесок у вектор, яким прямує наша країна. Коли ми говоримо про розвиток економіки – прозорість, відкритість, про успішну роботу банків та інших установ, не слід забувати, що до всього цього дотичні ми, аудитори», – підсумувала народний депутат.

 

Прес-служба Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Серпень 2019 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31