Новини
Вівторок, 22 травня 2018 16:41

«Влада завинила бізнесу», – Н.Южаніна

Українська влада завинила українському бізнесу, вже багато років обіцяючи йому лібералізацію. Досить пустих балачок, необхідно діяти: послабити тиск з боку держави, в тому числі на малі та середні підприємства, – усунути всі існуючі правоохоронні органи від розслідувань в економічній сфері, створивши єдиний орган з протидії економічним злочинам, а також нарешті запровадити податок на виведений капітал, який би перезапустив економіку України.

Такі акценти зробила Голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ході інтерв’ю на телеканалі «Прямий».

За її словами, нині існуюча податкова міліція створила систему тиску на платників податків, аналогу якої немає в жодній країні світу. Саме тому її конче потрібно ліквідовувати, а натомість створювати єдиний орган, що перебере на себе її функції, а також підслідність в сфері економічних злочинів підрозділів Нацполіції та СБУ.

«Створивши Національне бюро фінансової безпеки України, ми усунемо безкінечні прискіпування до підприємців з боку всіх трьох правоохоронних органів. З його створенням щонайменше півтора року бізнес буде поза пильною увагою і позбавиться тиску, який здійснювався на нього в останні роки. Всі справи, котрі сьогодні розслідуються, мають бути закінчені органами, що їх порушили у чітко визначений термін – не більше 6 місяців. Нові кримінальні провадження, зокрема щодо несплати податків, можуть бути розпочаті не раніше ніж за рік-півтора і лише після узгодження донарахованих за актами перевірок сум податків, після проходження всіх етапів оскарження – як адміністративного, так і судового», – наголосила Н.Южаніна.

На її переконання, лише за таких умов українські підприємства зможуть розвиватися і нарощувати обсяги виробництва, у той час, як неприйняття таких необхідних і довгоочікуваних вже багато років змін, призведе до втрати довіри бізнесу до влади.

«Невведення податку на виведений капітал вже стало найбільшим розчаруванням малих і середніх підприємців, а тому потрібно наполегливо працювати з МВФ та доводити необхідність прийняття законопроекту про податок на виведений капітал. В іншому випадку – уряд має запропонувати альтернативні інструменти задля стимулювання розвитку економіки України», – підсумувала народний депутат.

Прес-служба Голови Комітету з питань податкової та митної політики

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2019 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31