Новини
Вівторок, 02 жовтня 2018 20:55

Податок на виведений капітал матиме нейтральний вплив на держбюджет

«Ми маємо довести Міжнародному валютному фонду якомога скоріше, що податок на виведений капітал матиме нейтральний вплив на Державний бюджет України», – наголосила Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ході засідання Комітету.

За її словами, на впровадження ПнВК з початку наступного року в Україні очікує переважна більшість суб’єктів підприємницької діяльності, а тому необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб запевнити МВФ у відсутності втрат державного бюджету.

«Відповідні розрахунки нейтральної моделі запровадження ПнВК вже проведені Міністерством фінансів України. Нарешті цей орган очолюють люди, які працюють в інтересах держави, а не заради власної вигоди», – підкреслила Голова Комітету.

На її переконання, саме недобросовісні дії колишнього керівництва Мінфіну створили підґрунтя для супротиву МВФ щодо запровадження змін у фіскальній політиці України.

«Впевнена, що шляхом перемовин нам вдасться подолати наслідки неякісних управлінських рішень, дійти згоди і врешті-решт замінити податок на прибуток податком на виведений капітал вже в редакції Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік» до другого читання», – підсумувала вона.

Прес-служба Голови Комітету

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31