ЗМІ
П'ятниця, 06 січня 2017 14:13

В Україні майже не сплачується податок на прибуток

Власники "сплячих" ФОПів перебувають на загальній системі оподаткування і не сплачують жодних податків

Про це заявила голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі Еспресо.TV.

За її словами, що стосується безпосередньо "сплячих" ФОПів, то українці мають зареєстровану підприємницьку діяльність або користувалися колись нею і за ними рахується підприємницька діяльність. Водночас така людина перебуває на загальній системі оподаткування, не сплачує жодних податків.

"Якби не було зловживань і якби українці себе не давали використовувати для оптимізації податків, то не потрібно було б вносити жодні зміни до законів. Такі кроки вимушені з боку уряду. Адже потрібно фінансувати Пенсійний фонд, адже пенсійна система порожня. Все виплачується з того, що назбиралося у поточному місяці", - зазначила Южаніна.

За її словами, більшість ФОПів з нормою цього закону припинять свою діяльність і це правильно, адже "податок на прибуток у нашій країні не сплачується майже зовсім. Він оптимізується і у своїй більшості з підприємців, які перебувають на звичайній і на спрощеній системі оподаткування", - підкреслила нардеп.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2018 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31