ЗМІ
П'ятниця, 13 січня 2017 10:25

Податкова міліція в Україні законна - Рада

Корреспондент.net, 13.01.2017. 04:27.

У парламентському комітеті підтвердили, що податкова міліція законно діє до введення закону про "Фінансову поліцію".

Заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан опублікував у Facebook лист комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики, в якому говориться, що незважаючи на "технічну помилку", податкова міліція діє на законних підставах до того моменту, поки не буде прийнятий закон про "Фінансову поліцію".

"Щодо "технічної помилки" і роботи податкової міліції. Отримали відповідь на лист, з яким звернулися до комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики. Розчарую тих комбінаторів, які вже нафантазували собі глобальні плани про несплату податків і ведення тіньового бізнесу. Ми і далі продовжуємо працювати, захищаючи економічні інтереси", - наголосив Білан.

Опублікований документ є відповіддю комітету на звернення Державної фіскальної служби від 4 січня про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України в частині поліпшення інвестиційного клімату".

Лист підписала глава комітету Ніна Южаніна, копія направлена ​​до Мінфіну.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року податкова міліція виявилася поза законом через технічну помилку.

Пізніше стало відомо, що в найближчі дні Міністерство фінансів внесе законопроект про створення фінансової поліції на розгляд Кабміну.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Лютий 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29