ЗМІ
Вівторок, 26 вересня 2017 14:07

Нова Служба з фінансових розслідувань може запрацювати вже з 1-го січня 2017 року — нардеп

25 September, 2017, канал «Прямий».

Як президент України, так і прем’єр-міністр — всі погодились про необхідність термінового створення нового правоохоронного органу на зміну податковій міліції.

Про це у ефірі телеканалу “Прямий” заявила народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в програмі “Ситуація” з Тарасом Березовцем.

“Я думаю, що і в зверненні президента, яке лунало в Парламенті, і на зустрічі з представниками великого і середнього бізнесу нещодавно, яку проводив і Президент Україні, і прем’єр-міністр, – всі прийшли до висновку про те, що дійсно терміново потрібно створювати новий правоохоронний орган на зміну податкової міліції, який би об’єднав в собі боротьбу з економічними злочинами і замінив би всі ті органи, які зараз тиснуть на бізнес”, – наголосила народний депутат.

Вона також розповіла про доручення щодо створення проекту відповідного закону на базі очолюваного неї комітету, а також вказала строки, в які новий орган може запрацювати.

“Мені було дане доручення про те, щоб на базі комітету, з залученням профільних комітетів і інших експертів, був розроблений терміново проект закону і пан прем’єр також погодився з тим, що, йому неважливо чи це буде той проект закону, який вже є, в уряді і обговорюється (про Службу фінансових розслідувань), чи це буде новий, – головне, щоб зрушити з місця, і щоб новий орган зміг працювати вже з 1-го січня наступного року”, – підкреслила Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31