ЗМІ
Середа, 04 жовтня 2017 09:29

Податковий комітет розгляне законопроект про зниження акцизів на алкоголь

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Податковий комітет Верховної Ради ще не вивчав законопроект №7019, яким передбачено зниження акцизів на горілку та коньяк, однак планує це зробити на основі висновків представників галузі. Про це у коментарі УНН розповіла голова податкового комітету ВРУ Ніна Южаніна.

За її словами, рішення про підтримку документу буде прийматися з урахуванням того, чи допоможе він відновити обсяги реалізації легального алкоголю та подолати наслідки бездумної акцизної політики попередніх років.

"Ми минулого року говорили, що ця галузь не витримує підвищення акцизів на щорічний індекс інфляції, індекс споживчих цін, але при цьому ми щороку підвищували акцизи. Тепер будемо аналізувати, на скільки цим проектом ЗУ пропонується зниження, що це буде означати для галузі, чи допоможе це відновитися тим об'ємам реалізації, які були до такої бездумної акцизної політики.

Тому, ми поки не отримаємо розрахунки від галузі, висновки робити складно. Якщо це має зміст, якщо це буде сприяти збільшенню обсягів виробництва і сплаті платежів до бюджету, то рішення буде прийнято після вивчення всіх документів", - сказала вона.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31