ЗМІ
Четвер, 19 жовтня 2017 17:09

Ми готові працювати над реформуванням митниці разом з керівництвом ДФС

19 жовтня 2017, УНІАН.

Комітет парламенту з питань податкової та митної політики готовий до конструктивної співпраці з керівництвом Державної фіскальної служби з питань, пов'язаних з роботою митниці. Про це сьогодні повідомила глава комітету Ніна Южаніна.

За її словами, вчора в окремих ЗМІ з'явилися повідомлення, що нібито депутати під час засідання Комітету висловили претензії до роботи в.о. глави ДФС Мирослава Продана, але ця інформація не відповідає дійсності.

"Вчора у нас було звичайне чергове обговорення поточних питань на митниці. Ніхто не давав жодної оцінки роботі митниці. Я намагалася створити таку робочу обстановку для того, щоб депутати, які приїхали з регіонів, могли задати питання в.о. голови ДФС. Депутати давно говорили про таку зустріч. Я попросила їх підготувати всі питання і матеріали, які у них є. Але це не виглядало як невдоволення окремих депутатів роботою безпосередньо Мирослава Продана або інших представників ДФС. Обстановка була конструктивна. Мирослав Продан прийшов з керівниками департаментів, щоб вони могли відповісти на широке коло питань", - пояснила Южаніна.

За її словами, депутати і керівництво ДФС домовилися, що до наступної зустрічі, яка відбудеться через місяць, представлені членами комітету матеріали повинні бути вивчені та опрацьовані.

"Комітет - це орган, який повинен контролювати Державну фіскальну службу. Тому ми будемо проводити щомісячні зустрічі з головою ДФС, щоб обговорювати питання, в тому числі і по роботі митниці. Будемо обговорювати концепцію реформування митниці. Вчора було не дуже багато часу, тому обговорювали тільки нагальні питання. Тому я насправді здивована тим, що ЗМІ представили цю інформацію, як ніби комітет розкритикував або визнав незадовільною роботу Мирослава Продана. Жодної подібної пропозиції не прозвучало ні від одного депутата", - підкреслила Южаніна.

Нагадаємо, вчора відбулося засідання комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики за участю керівників ДФС.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31