ЗМІ
Вівторок, 06 лютого 2018 09:18

Переговори з власниками авто на "євробляхах" припинено з осені 2017 року

05.02.2018, канал "Прямий". Переговори з активістами організації "Авто Євро Сила", яка відстоює інтереси власників автомобілів з європейськими номерами, не ведуться. Про це заявила, народний депутат, голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна у ефірі телеканалу "Прямий".

"Наразі переговори з активістами перервані, вони перервані з осені минулого року. Але те, що я запропонувала, передала їм на вивчення проект закону, закон, який використовується у Молдові у цьому питанні, і чекаю від них відповіді. Очевидно, що ми маємо терміново приймати рішення", - заявила депутат.

За її словами, усі ті законопроекти, які зареєстровані у парламенті, то вони передбачають лише вирішення ситуації з "євробляхами" і не містять жодного врегулювання усього комплексу проблем, або взагалі не дають відповіді на питання, що Україні робити далі з цією проблемою.

"Ви подивіться на статистику - усі європейські країни просто спихнули у нашу країну усі автомобілі, які найближчими роками зупиняться.

Щодо ситуації у парламенті, то члени нашого комітету розділилися 50 на 50. І більшість говорить про те, що якщо живати якісь заходи, то для всіх платників податків. Виключно приймати ліберальні ставки, або як просять активісти, взагалі під нуль, щоб розмитнити автомобілі, то таку політику приймати не можна", - додала Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Липень 2018 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31