ЗМІ
Четвер, 08 березня 2018 23:43

Нацбюро фінансової безпеки зможе отримувати всю необхідну інформацію

КИЇВ. 8 березня. УНН. При підготовці проекту закону “Про Національне бюро фінансової безпеки України” робоча група використала сучасний досвід європейських країн у сфері боротьби з фінансовими злочинами та досвід України у напрацюванні антикорупційного законодавства. Про це заявила голова комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат фракції БПП Ніна Южаніна, з писланням на прес-службу партії передає УНН.

“Ми не просто підготували проект закону. Ми відпрацювали питання створення нової структури з усіма державними органами, від „А“ до „Я“, усі необхідні питання для того, щоб новий орган — Національне бюро фінансової безпеки ефективно працював, а не був як НАЗК, якому не дають інформацію, оскільки в законі про НАЗК не передбачено обмін інформацією”, — заявила Н.Южаніна.

За словами голови комітету, дві третини проекту закону “Про Національне бюро фінансової безпеки України” (НБФБ) присвячено введенню нових термінів, положень та нового значення інформаційно-аналітичної роботи.

“В результаті кропіткої роботи з усіма державними органами ми визначили перелік інформації, яка має передаватися НБФБ. Для проведення такої ґрунтовної роботи з базами даних державних органів має запрацювати Національне інформаційне агентство, яке за запитом буде надавати певну інформацію. Все це буде робитися з дотриманням усіх необхідних процедур захисту інформації та збереження таємниці”, — повідомила Н.Южаніна.

“Детективи-аналітики НБНФ мають отримати доступ до усієї інформації, яка може слугувати, відповідно до нових аналітичних продуктів кримінального аналізу, для виявлення працюючих організованих злочинних груп, з’ясування, які законодавчі норми є інструментом для організованої злочинної діяльності у сфері фінансів”, — заявила Н.Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31