ЗМІ
Середа, 23 травня 2018 09:11

Южаніна назвала причини блокування МВФ податку на виведений капітал

22.05.2018, Радіо НВ. Класичний податок на прибуток змінився і він змінюється в гіршу сторону по сплаті в інших країнах. Причиною блокування Міжнародним валютним фондом (МВФ) податку на виведений капітал є недоліки роботи виконавчої гілки влади. Про це заявила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі Радіо НВ.

"Закон про виведений капітал стосується недоліків роботи нашої виконавчої гілки влади. Ми мали постійно доводити про те, що податок на виведений капітал нам потрібен", - сказала вона.

Крім того, вона додала, що потрібно інтегрувати податок на виведений капітал з діючим кодексом і нормами.

"Дуже багато змін внесли до Податкового кодексу. І нам потрібно було інтегрувати податок на виведений капітал з діючим кодексом і нормами. Це все зроблено", - сказала Южаніна.

Вона також зазначила, що закон не був підписаний президентом, оскыльки треба було продовжити консультації з МВФ.

Крім того, Южаніна додала, що класичний податок на прибуток змінився і він змінюється в гіршу сторону по сплаті не тільки в Україні, але і в інших країнах.

"З огляду на нашу ментальність, економіку нам потрібно переходити до податку на виведений капітал", - підкреслила вона.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31