ЗМІ
Четвер, 25 жовтня 2018 10:14

«Пропонуємо дозволити ввозити автомобілі в Україну і ставити їх на облік незалежно від року випуску»

24.10.2018, телеканал «Прямий». Внесена пропозиція стосовно дозволу ввозити автомобілі в Україну і ставити їх на облік незалежно від року випуску. Про це в ток-шоу “Ситуація” на “Прямому” повідомила народний депутат України, голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

“Інтеграційні процеси, які нарешті дійшли до України - це справді перемога і те, що наші громадяни можуть вільно поїхати за кордон і побачити скільки коштує автомобіль, який продається на авторинку за кордоном”, - сказала нардеп.

Вона також додала, що найважливіше , що зроблено - це пропозиція дозволити ввозити автомобілі в Україну і ставити їх на облік незалежно від року випуску. Чого не можна було зробити всі 27 років незалежності України.

“Що стосується суми саме митних платежів. Тут держава визначає, яка має бути встановлена ставка активного податку, ввізного мита та податку на додану вартість. Ми обрали дуже ліберальні і прийнятні умови. Автомобіль не є товаром першої необхідності, тому, будь ласка, не рахуйте, скільки людина має заплатити за податки приведені в країну, я ще раз повторюю - це державна політика “, - наголосила Южаніна.

Голова комітету з питань податкової та митної політики підкреслила, що суттєво був змінений підход до визначення ставки розміру активного податку.

“Ми суттєво знизили і абсолютно змінили підход до визначення ставки розміру активного податку з авто і він є абсолютно прозорим, відповідає усім вимогам суспільства . Тому, що справді розраховувати на лише використання   авто понад 20 років, ми вимушені це зробити”,- підкреслила нардеп.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31