ЗМІ
Четвер, 13 грудня 2018 14:37

ЮЖАНІНА ПОЯСНИЛА, ЩО ОЗНАЧАЮТЬ ОСТАННІ ЗМІНИ ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ

13.12.2018. 5 канал. В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" голова комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна пояснила, що означає Закон про "Зміни до податкового кодексу" №9260, що його 10 грудня підписав Президент України та що саме цей закон передбачає для українців.

"Я повторюю ще раз, що протягом останніх чотирьох років ми приймає зміни в податковий кодекс, які не стосуються зниження ставок податків чи зміни бази оподаткування такої, щоб була вона відома для всіх, а це зміни в систему адміністрування податків. І закон, про який ви сказали, він насправді за своїм обсягом дуже великий. І дві третини в ньому присвячені системі електронного адміністрування і реалізації пального та етилового спирту. Що це таке? Всі процеси, які зараз відбуваються щодо контролю реалізації нафтопродуктів, вони не дають ефекту. І ми розуміємо, що подолати, побороти цю "чорну" реалізацію нафтопродуктів – "чорну", бо невідомого виробництва і не декларуються обсяги й не сплачуються податки… система потребує більш жорсткого врегулювання і більш жорстких підходів до деяких речей. Тому що за рік навчилися маніпулювати в іншій сфері. Виробляти невраховані нафтопродукти, продавати їх із бочок вздовж всіх трас і ці обсяги також ніде не враховуються. І вони знову досягли значних обсягів", – сказала Южаніна.

Вона наголосила: "Тому законопроект присвячений саме жорстким підходам до контролю з виробництва та реалізації пального".

Южаніна також додала: "За нашими оцінками, такі заходи можуть дати від 15 до 25 мільярдів гривень додатково в бюджет за рік. І це величезна сума".

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31