ЗМІ
П'ятниця, 11 жовтня 2019 09:53

Южаніна: Зеленський ліквідує спрощену систему оподаткування

10.10.2019, «Буквы». Народний депутат України Ніна Южаніна вважає, що президент Зеленський ліквідує спрощену систему оподаткування.

Про це Южаніна написала на своїй сторінці в Facebook.

“Наголошую. Підписанням цих законів пан Зеленський ліквідує спрощену систему оподаткування”, – підкреслила вона.

При цьому Южаніна розповіла, що до особистого коментаря самого президента була впевнена, що в “знищенні фізичних осіб-підприємців” зацікавлені тільки деякі народні депутати.

“З сьогоднішнього прес-марафону виходить, що і президент не зрозумів, що буде означати зобов’язати кожного підприємця (крім платників податку першої групи) використовувати касові апарати і до того ж ще вести складський облік. Він навіть не поцікавився, проти чого виступають підприємці, які вже неодноразово заявляли свою позицію біля Офісу президента”, – пише вона.

Також Южаніна вважає, що своєю відповіддю про те, що компанії спеціально оформляють “все на ФОП”, щоб не платити податки і не виходити з тіні, президент свідчить про те, що навіть не намагався прислухатися до експертів, які розібралися в підводних каменях нових законопроектів.

Нагадаємо, що під час прес-марафону президент України Володимир Зеленський заявив, що підтримує ліквідацію схем з ФОП.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31