ЗМІ
Середа, 04 грудня 2019 10:44

УХВАЛЕНІ В "ТУРБОРЕЖИМІ" ЗАКОНИ ЩОДО ФОПІВ ПРИЗВЕДУТЬ ДО КОЛАПСУ В ДЕРЖАВІ

03.12.2019, "Прямий". Ухвалені фракцією монобільшості закони щодо діяльності фізичних осіб-підприємців фактично знищують спрощену систему оподаткування. Саме тому представники малого та середнього бізнесу проводять акції протесту під стінами Офісу президента Зеленського і парламенту.

Про це в ефірі телеканалу "Прямий" повідомила народний депутат України з фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна.

"Я спілкувалася з тими активістами, які представляють людей, виходять на вулицю і тими, хто продовжує перебувати в наметі біля офісу президента. Мені шкода, що людей змусили мерзнути, виходити і відстоювати свої права", – зазначила Южаніна.

"Та велика кількість людей, яка вийшла сьогодні, мала б змусити "Слуг народу" переглянути свої рішення, закони, які вже ухвалені", – наголошує Южаніна. Вона також заявила, що після шквалу критики ухвалених законів начебто почала працювати робоча група, яка має виправити ситуацію. Натомість було б краще від початку професійно підготувати відповідні законопроєкти.

"За цей час стало зрозуміло, що касові апарати, які мають впроваджуватися як заміна до класичних дорогих касових апаратів, взагалі сира тема, не опрацьована і майже неможлива до застосування в регіонах. Ми бачимо корупційну складову ухвалених законів, тому що всіх людей підштовхнули на придбання за власний кошт цих традиційних касових апаратів", – застерігає Южаніна.

"Все, що пов’язане із штрафними санкціями і відповідальністю при застосуванні нових технологій, що залишилося в тілі закону, мають намір скасувати. А для чого тоді ухвалювали, в чому тоді сенс? Чому не дослухалися і поспішали? Сьогодні вийшли на вулиці люди, які самі про це дізналися. А коли наступить дія цих норм, взагалі буде колапс в країні", – переконана Ніна Южаніна.

"Спрощена система оподаткування зараз об’єднує 1 млн 300 тисяч фізичних осіб, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, ще 800 тисяч у них найнятих осіб, а це вже 2 млн. Лише сума сплаченого єдиного податку за минулий рік становить понад 19 млрд грн. Скажіть: кого ви примушуєте підпорядковуватися новим, незвичним для них правилам, якщо суспільство до цього не готове, якщо держава не зробила ті кроки, яка мала зробити?", – зазначає Ніна Южаніна.

"Є неприйнятним також запровадження складського обліку, який є наслідком ухвалених законів і який є обов’язковим при застосуванні і класичних, і програмних касових апаратів. Це взагалі вбиває один з головних принципів спрощеної системи оподаткування. Тому ці закони загалом неприйнятні, їх не зможуть виконувати", – застерігає народний депутат.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Січень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31