ЗМІ
Понеділок, 10 лютого 2020 10:48

ЧЕРЕЗ НЕДОЛУГУ МОНЕТАРНУ ПОЛІТИКУ УРЯДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА-ЕКСПОРТЕРИ ЗУПИНЯЮТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

07.02.2020, "Прямий". Політика уряду Зеленського може призвести до колапсу в багатьох сферах економіки. Про це під час виступу з трибуни парламенту заявила народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна.

"Нам сьогодні не вдалося почути від премєр-міністра пояснень щодо неотримання чверті запланованого бюджету в січні місяці. Також відповіді прем’єр-міністра не пояснюють і ситуації, яка склалася на місцях останніми місяцями. Я говорю і про монетарну політику і про величезні втрати, які отримали експортоорієнтовані підприємства в цілому по Україні", зауважила Ніна Южаніна.

Вона наголосила, що дивним є те, що кожного місяця уряд наводить нове пояснення укріплення національної валюти.

"Ще в жовтні місяці укріплення гривні влада пояснювала, як тимчасове сезонне явище. Вже в листопаді місяці лунало інше пояснення: що така стабільна ситуація в Україні пояснюється  нарощуванням обсягів експорту українськими підприємствами і аграріями. А вже в грудні з’явилось інше пояснення, що така монетарна політика проносить навіть користь і знижує інфляцію до 5 відсотків.

Справді ж на місяцях відбувається наступне: всі середні підприємства в яких експортна доля складала більше 50 відсотків зупинили свою діяльність", – підкреслила політик.

Народний депутат закликала уряд негайно зупинити недолугу монетарну політику, адже наслідки можуть бути вкрай негативними для країни. І повідомила, що зробить відповідний депутатський запит.

"Уряд до кінця не зрозумів, що буквально в усіх галузях економіки у нас за останні роки з’явилось багато експортнооріентованих  підприємств. А зараз вони втратили свій ринок. Якщо така недолуга монетарна політика не буде якнайшвидше змінена, то ми матимете дуже негативні наслідки і в лютому місяці і в наступних місяцях", – наголосила парламентар.

Також народний депутат наголосила і на складній ситуація, яка склалась в результаті  недолугої політики нової влади в Державній податковій службі і Державній митній службі.

"Якщо не будуть зроблені швидкі рішення, щодо того, хто має керувати в цих службах, яка має бути  їхня політика щодо виконання всіх прийнятих законів в цьому залі тепер і раніше – ми будемо мати ще більший дефіцит бюджету і надходження в бюджет будуть зменшуватися", – зауважила Ніна Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Лютий 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29