ЗМІ
Середа, 12 лютого 2020 10:02

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗАХИЩАЄ ЛАТИФУНДИСТІВ ТА ІГНОРУЄ ІНТЕРЕСИ СЕЛЯН

11.02.2020, "Прямий". Закон про ринок землі в редакції влади написаний під великі агрохолдинги, інтереси дрібного фермера і селянина в цій редакції влада проігнорувала. Про це сказала народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна в коментарі журналістам.

"Закон про вільний продаж землі сільськогосподарського призначення має бути. Але ті, хто володіє паями і мають таку землю, не будуть відразу продавати свою землю, це не є для них нагальним питанням. Питання продажу землі більше хвилює тих людей, які вже стали місцевими жителями і мають десь паї в сільських регіонах і готові її продати. Або ті люди, які здають землю в оренду і не хочуть мати взаємовідносини з аграріями, які обробляють цю землю. Як стверджують експерти, відсоток людей, які зацікавлені у швидкому продажу землі низький", – підкреслила парламентар.

"Цікавість викликають ті десять мільйонів гектарів землі, які є у держави та в комунальній власності й які можуть бути виставлені на продаж. Саме ці землі й цікавлять, в першу, тих людей, які зараз в будь-який спосіб хочуть ухвалити цей закон", – додала вона.

Народний депутат також зауважила, що у влади відсутня чіткої стратегії побудови цивілізованого ринку землі.

"Наголошую, що вільний ринок землі в Україні має бути. Але він має бути законним, врегульованим і, в першу чергу, для селянина, фермера і сільгоспвиробника, а не латифундистів", – сказала Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Лютий 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29