ЗМІ
Четвер, 09 квітня 2020 11:03

Южаніна: Зрив співпраці з МВФ буде найгіршим сценарієм в Україні

08.04.2020, "Наш". Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Ніна Южаніна в ефірі НАШого телеканалу заявила, щозрив співпраці з МВФ буде найгіршим сценарієм для України.

На запитання ведучої, чи влада може пере направити кошти Держбюджету в середині країни для того, щоб максимально "комфортно вийти з ситуації", Южаніна відповіла:

"Я думаю, що не тільки можемо, а мали вже це зробити виходячи із власних ресурсів і коштів. Можливо ці кошти не були б такими великими, не 93 мільярдів (гривень, - ред..), як пропонувалося в першій редакції, можливо це значно менші кошти. Але точно можна було б змінити видатки, тобто зменшити їх і перерозподілити для того, щоб ефективно проводити боротьбу (з коронавірусом, - ред.)".

За словами нардепа, зрив співпраці з МВФ буде найгіршим сценарієм для України.

"Безвідповідальність може привести країну в такий час, коли ми насправді можемо вирулити з цієї ситуації і прийняти правильні рішення для того, щоб стати в чергу. Як ми можемо нехтувати такою можливістю. Ми зараз говоримо про транш, але коли країни до стабілізаційного фонду МВФ для того, щоб врегулювати ситуацію звертаються до єдиного кредитора, де є дешевий ресурс, який може задовольнити прохання країн", - додала депутат.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31