ЗМІ
П'ятниця, 17 квітня 2020 18:26

ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА СПІВПРАЦЯ З МВФ – ЦЕ ЄДИНИЙ РЕЦЕПТ ВІДНОВИТИ ЕКОНОМІКУ ПІСЛЯ ЕПІДЕМІЇ

17.04.2020, "Прямий". Запровадження ліберальної податкової політики, зокрема, для малого і середнього бізнесу дасть поштовх для відновлення економіки після закінчення карантину. Про це в ефірі "Прямого" заявила народний депутат від "Європейської Солідарності" Ніна Южаніна.

"Лібералізація податкового законодавства – єдиний шанс відновити українську економіку. Влада має піти на цей крок незважаючи ні на що, і йти цим напрямком, і думати лише про те, як запустити власного, українського виробника, і малого, і середнього, і мікро бізнес", – наголосила політик.

Южаніна підкреслила, що для перезапуску економіки після карантину необхідні зміни в Податковому законодавстві, спрямовані на лібералізацію податкової політики.

"Сподіваюсь, що Зеленський дослухається до порад радників, які підказують йому саме такий варіант виходу з економічної складної ситуації. На сьогодні іншого шляху просто не має. Економіка так просто не перезапуститься. Нам треба досягти хоча б тих обсягів ВВП, які були до карантину і до епідемії. А чудес не буває, такий поштовх має дати інструмент, а інструмент – це зміни в Податковому кодексі. Ми маємо перезапуститися, незважаючи ні на що", – зауважила Южаніна.

Також парламентар наголосила, що без ухвалення банківського закону, який відкриє доступ до дешевих міжнародних кредитів, - економіка України не втримається.

"Дуже важливо ухвалення закону про банки і банківську діяльність, аби відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом і отримати фінансову допомогу для відновлення економіки. Треба також розуміти, що без коштів МВФ все, що закладено в змінах до державного бюджету, виконати буде неможливо. Бо саме за рахунок цих коштів мають покриватися видатки, які закладено в бюджеті", – підкреслила Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31