ЗМІ
П'ятниця, 17 квітня 2020 18:27

ВЛАДА ЦИНІЧНО БРЕШЕ: ЕКОНОМІКА ПОЧАЛА ПАДІННЯ ЩЕ ДО ЕПІДЕМІЇ, НЕ ТРЕБА ВСЕ ВАЛИТИ НА КОРОНАВІРУС

17.04.2020, "Прямий". Влада прикривається епідемією коронавірусу, аби сховати свою провальну і недолугу економічну політику. Про це народний депутат від "Європейської Солідарності" Ніна Южаніна сказала в ефірі телеканалу "Прямий".

"Ми спостерігали панічний стан економіки ще в четвертому кварталі минулого року. На всіх виступах в парламенті я говорила, що вже в листопаді було припинено відшкодування ПДВ, затримувалися обігові кошти підприємств по системі реєстрації податкових накладних. Все це через те, що була зруйнована управлінська машина в державі", – зауважила Южаніна.

"Перші зміни, які були внесені новою владою – це були зміни до законів про державне управління, які і дозволили розвалювати поступово ті системи, які діяли раніше. Зокрема, митницю. У нас було 25 регіональних митниць, вони працювали по територіально-адміністративному устрою. Нова ж команда вирішила, що треба зробити 11 митниць і це принесе успіх. Така зміна не тільки не привела до успіху, а навпаки – привела до втрати надходженнь, які мали ті 25 митниць", – підкреслила вона.

"До таких структурних змін треба підходити дуже зважено, і якщо голова митної служби не розуміє процесів і не може управляти цією надважливою для країни структурою, то не можна брати такі обов’язки, і тим більше, ламати систему, яка працює", – наголосила Ніна Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31