ЗМІ
Понеділок, 27 квітня 2020 20:19

"АНТИКОЛОМОЙСЬКИЙ ЗАКОН" ТРЕБА УХВАЛИТИ ЯКНАЙШВИДШЕ, БО КРИЗА БЮДЖЕТУ НЕ ДОЗВОЛЯЄ ТЯГНУТИ ДАЛІ

27.04.2020, "Прямий". Фінансовий комітет Верховної Ради врешті решт розглянув понад 16 тисяч правок до "антиколомойського" законопроекту про банки і рекомендував Верховній Раді ухвалити його. Схвалення цього закону відкриє шлях до співпраці з МВФ, тому засідання парламенту має відбутися якомога швидше. Про це сказала народна депутатка фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна в ефірі телеканалу "Прямий".

"Комітет завершив розгляд цього важливого проекту закону і пограбування державного бюджету не відбудеться. Мені здається, що закон має всі шанси пройти і отримати підтримку в залі", – зазначила вона.

Депутатка повідомила, що на засіданні комітету розглянули всі поправки, і лише 200 поправок покращують проект закону – їх було враховано, інші правки з 16 тисяч це законодавчий спам, який застосували щоб відтягнути ухвалення закону.

"Більшість поправок, які мали технічний характер для затягування ухвалення цього закону, звісно були відхилені. Навіть їх авторам потрібно було визначитися, яку поправку вони підтримають із 10 чи 20, які були подані ними до однієї статті", – розповіла вона.

Южаніна переконана, що Верховна Рада має всі можливості ухвалити цей закон оперативно – протягом одного пленарного засідання.

"Це необхідно зробити, тому що ми вже втратили дуже багато часу і стан державного бюджету не дозволяє нам далі зволікати з ухваленням цього закону", – підкреслила вона.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Травень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31