ЗМІ
Четвер, 25 червня 2020 09:41

ПРОГРАМА ДІЙ УРЯДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО - НІ ПРО ЩО, І З ЦИМ ПОГОДИЛИСЯ НАВІТЬ "СЛУГИ"

18.06.2020, "Прямий". Навіть "Слуги народу" визнали незадовільним виконання державного бюджету і програму діяльності уряду. Про це сказала народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна з трибуни парламенту, трансляцію вів "Прямий".

"Мене вразив висновок комітету – визнати виконання державного бюджету і роботу незадовільною. Насправді, є над чим задуматися. І та цифра невиконання – 28,6 мільярда – вона штучна. Ми знаємо, що фактичне невиконання набагато більше. Ми чули від голови Рахункової палати про велику кількість – декілька десятків мільярдів сплачених наперед податків, несвоєчасне відшкодування ПДВ, яке було затримане в кінці року і відшкодоване в січні 2020. Це величезні махінації, які відбувалися в адмініструванні задля натягування цифр, щоб в річному звіту вони були більш-менш сприйнятими. Та не сприйнятті вони, не 28,6 не інші", – наголосила політик.

"Не я, а голова Рахункової палати говорить про стрімке падіння ВВП починаючи з третього кварталу 2019 року. Тому в четвертому кварталі вже можна було зробити певні висновки. І ви ж готувалися до влади, і бачили, який стан на ринках в світі", – зауважила Южаніна.

Ніна Южаніна зазначила, що програма дій уряду – це програма "ні про що".

"Якби ви зробили аналіз виконання держбюджету і врахували навіть ту стратегію Мінфіну, яку ви презентували нашому комітету, то не подали б такі пропозиції до Програми дій уряду, яку не підтримав парламент. Не підтримав, бо це не Програма дій уряду – це розмазана історія ні про що. Ви написали всі пункти, які писали, коли були президентські вибори. А що робити, як робити, коли робити – у вас немає ніякого розуміння", – зауважила Ніна Южаніна.

Політична діяльність

Ніна Южаніна є автором 82 законодавчих ініціатив, з них 19 вже затверджені парламентом. Зокрема, вона входить до авторського колективу відомого законопроекту №3357 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податкової лібералізації", який в народі охрестили "кодексом Южаніної". Даний законопроект є повноцінною реформою, яка передбачає суттєве зниження податкового навантаження на підприємців та спрощення адміністрування податків. Це дасть можливість українському бізнесу працювати чесно, вийти із тіні. За переконанням авторів проекту та тисяч підприємців, така реформа перезапустить українську економіку, надавши їй поштовху для зростання.

Календар новин

« Липень 2020 »
Пнд Втр Срд Чтв Птн Сбт Ндл
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31