Кілька слів про «економічний паспорт» українців
Логіку реформ нинішньої влади зрозуміти
Є значно нагальніші фінансові питання, які потрібно вирішити
Коротко опишу головні норми,
- Кошти
не повинні «лежати» й накопичуватися впродовж14 років (з2023 по 2037 рік). Інфляційні, ав українських реаліях і корупційні, процеси ніхто не відміняв.Тому кошти повинні виплачуватися щороку.Я пропоную здійснити першу виплату вже в2024 році тим, кому виповниться 18, ане чекати, поки підростуть сьогоднішні малюки.
В основному законопроекті перша виплата — аж у
- Система повинна бути справедливою — кошти мають отримати якомога більше дітей. Побудована мною математична модель дасть можливість це зробити для дітей, які народилися починаючи з
1 січня 2005 року, і вже у2024 році свої82 тисячі гривень отримати422 919 особам, у 2025-му —95 тисяч гривень457 287 особам, у 2026-му —114 тисяч гривень469 081 і далі по висхідній, а в2037 році виплата складе638 тисяч гривень та перевищить запропоновану Зеленським суму.
За основним законопроектом українські діти по досягненню ними повноліття отримають
- Кошти для фінансової підтримки майбутніх поколінь можуть формуватися
не лише з рентної платиза користування українськими надрами, а йза рахунок інших надходжень,не заборонених законодавством,як то благодійних внесків та пожертвувань.
В основному законопроекті це рента
- Адміністратором реєстру, відповідно
до якого виплачуватимуться кошти, буде державне підприємствоу складі Міністерства фінансів.Воно давно створене і супроводжує програмно-технічні комплекси бюджетних фінансових установ. Жодного нового державного органу,на утримання якого витрачатимуться коштиплатників податків, створюватине потрібно.
В основному законопроекті передбачено створення Фонду майбутніх поколінь, фінансування якого та послуг компаній, що його обслуговуватимуть
При цьому
Нічого подібного
Загалом ініціатива «економічного паспорту» отримала від
На наступному тижні Верховна Рада нарешті відновить роботу
Єдино правильний і придатний
- Перегляди: 370