Інформаційні матеріали

Технічний дефолт у руzzьких

27.06.2022, "Ліга". Сьогодні важлива тема - це неспроможність росії виплатити 100 млн дол. за зовнішнім боргом!

Кілька слів про "економічний паспорт" українців

21.01.2022, "Економічна правда". На першому в 2022 році засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики розглядалися законопроект Зеленського «Про економічний паспорт» (№ 6394) та альтернативні до нього. Прогнозовано, оскільки цей законопроект визначено як невідкладний. Як і не здивувало рішення комітету рекомендувати прийняти в першому читанні саме президентський законопроект, адже більшість членів комітету становить монобільшість. До речі, рішення на комітеті прийнято з натяжкою — за мінімальної необхідної кількості голосів (17 за).

Що не так із податком на виведений капітал в Україні?

30.11., "Економічна павда". Україна не буде запроваджувати податок на виведений капітал. Минулого тижня після опублікування Меморандуму з Міжнародним валютним фондом ця новина шокувала багатьох прихильників реформи корпоративного податку.

Легалізація криптовалют: чи прокинеться Україна в новій віртуальній реальності?

06.10.2021, Ліга.нет. На старті нового політичного сезону, а саме — 8 вересня 2021 року, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №3637 «Про віртуальні активи». Багато хто говорить, що для України це прорив чи певна знакова подія.