Інформаційні матеріали

Що не так із податком на виведений капітал в Україні?

30.11., "Економічна павда". Україна не буде запроваджувати податок на виведений капітал. Минулого тижня після опублікування Меморандуму з Міжнародним валютним фондом ця новина шокувала багатьох прихильників реформи корпоративного податку. Якщо раніше з представниками МВФ ми мали дискусії з цього приводу і навіть у дечому вдалося їх переконати, то тепер, на жаль, бачимо в Листі про наміри категоричне «не будемо» (навіть не більш м’яке формулювання «ми будемо утримуватися»).  Зізнаюся: неприємно вразила ця звістка і мене. Саме тому вважаю на необхідне відверто написати про довгий шлях до запровадження ПнВК замість податку на прибуток, чому цього не вдалося зробити колишній владі і що передувало «остаточному прощавай» від нинішньої.

Легалізація криптовалют: чи прокинеться Україна в новій віртуальній реальності?

06.10.2021, Ліга.нет. На старті нового політичного сезону, а саме — 8 вересня 2021 року, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №3637 «Про віртуальні активи». Багато хто говорить, що для України це прорив чи певна знакова подія. Насправді ж такий крок є очікуваним. Хоча ставлення, як і розуміння природи біткоїнів та інших криптовалют, у нашому суспільстві різне.

Страх перед інфляцією

22.03.2021, "Ліга". Сьогодні фінансові ринки у світі розвинутих країн переслідує інфляція.

"Податок на Google": за чий рахунок банкет?

03.03.2021, "Ліга". Невдовзі Верховна Рада України розглядатиме в другому читанні законопроект №4184 щодо оподаткування наданих нерезидентами електронних послуг фізичним особам.