Інформаційні матеріали

Україна домоглася заморожування виплат боргу від власників своїх міжнародних облігацій

12.08.2022, "Ліга". Україна домоглася схвалення заморожування виплат боргу від власників своїх міжнародних облігацій, отримавши полегшення для бюджету, зруйнованого вторгненням росії.

Технічний дефолт у руzzьких

27.06.2022, "Ліга". Сьогодні важлива тема - це неспроможність росії виплатити 100 млн дол. за зовнішнім боргом!

Кілька слів про "економічний паспорт" українців

21.01.2022, "Економічна правда". На першому в 2022 році засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики розглядалися законопроект Зеленського «Про економічний паспорт» (№ 6394) та альтернативні до нього. Прогнозовано, оскільки цей законопроект визначено як невідкладний. Як і не здивувало рішення комітету рекомендувати прийняти в першому читанні саме президентський законопроект, адже більшість членів комітету становить монобільшість. До речі, рішення на комітеті прийнято з натяжкою — за мінімальної необхідної кількості голосів (17 за).

Що не так із податком на виведений капітал в Україні?

30.11., "Економічна павда". Україна не буде запроваджувати податок на виведений капітал. Минулого тижня після опублікування Меморандуму з Міжнародним валютним фондом ця новина шокувала багатьох прихильників реформи корпоративного податку.