Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Южаніна жорстко розкритикувала створення чергового “фонду” для лояльних нардепів: це дерибан під час війни

21.10.2022, "Прямий". Народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна жорстко розкритикувала створення нової «годівниці» для лояльних до влади депутатів-мажоритарників – так званого “Фонду ліквідації наслідків збройної агресії”. Вона зауважила, що це де-факто замаскований фонд соціально-економічного розвитку, через який раніше розподіляли бюджетні кошти для мажоритарних округів.

  • Прес-служба

Йдуть політичні торги: Зеленський пів року не підписує закон, що дозволить націоналізацію активів рф - Южаніна

19.10.2022, 5 канал. Президент Володимир Зеленський вже більш як пів року не підписує закон, який дозволить процедуру повноцінної націоналізації російських активів. Йдуть політичні торги, а тим часом москалі можуть ховати свою власність та перереєстровувати її. Про це в етері марафону "Незламна країна" на "5 каналі" розповіла народна депутатка "ЄС" Ніна Южаніна.

  • Прес-служба

У Бюджеті-2023 немає реального скорочення витрат у держорганах та на чиновників – нардеп

29.09.2022, ICTV. Сьогодні окремим регіонам, де не проходять бойові дії, не можна сидіти на грошах і продовжувати ремонтувати плитку на зупинках в той час, коли в Україні величезна частина території взагалі знищена.

  • Прес-служба

Освітяни просять не скорочувати фінансування на наступний рік – Южаніна

25.09.2022, "Прямий". Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна закликала парламент не знижувати видатки на освіту у Бюджеті-2023.

Сторінка 1 із 73