Виступи у ЗМІ

Міжнародна спільнота уважно фіксує факти політичного переслідування опозиції – Южаніна

23.12.2021, "Прямий". Депутатка від фракції “Європейська солідарність” Ніна Южаніна заявила, що від переслідування опозиції в Україні дуже сильно страждає дипломатія та відношення до нашої держави з боку міжнародних партнерів. Про це вона розповіла в ефірі “Прямого”.

Через законопроєкт 5600 майже півтори тисячі підприємств додатково сплатять до бюджету 21 млрд грн, — Южаніна

07.12.2021, "Еспресо". Ухвалений Верховною Радою ресурсний законопроєкт 5600 призведе до того, що 1 тис. 341 підприємство додатково заплатить до бюджету 21 млрд грн. 

"Формула не є справедливою": нардеп пояснила, чому закон №5600 не збільшить доходи до бюджету

УНІАН, 03.12.2021. Парламент ухваленням закону №5600 планує збільшити надходження до бюджету шляхом підняття ренти на видобуток залізної руди. Попри підтримку документа більшістю депутатів не всі парламентарі вважають, що бізнес встигне за менш ніж місяць адаптуватися до його норм. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

Прийняття "ресурсного закону" погіршить інвестклімат і змусить підприємців тікати з країни, - Южаніна Джерело: https://censor.net/ua/n3303215

"Обозреватель", 03.12.2021. Верховна Рада сподівається отримати гроші до бюджету, підвищивши ренту на видобуток залізної руди. Монобільшості вдалося ухвалити закон №5600, хоча не всі представники парламенту схвалюють подібні турбозаходи. Однією з причин є те, що на адаптацію до нових правил бізнесу відвели менш як місяць – хоча закон гарантує, що такі нововведення мають впроваджуватися мінімум за пів року. Крім того, деякі нардепи застерігають, що в боротьбі з нібито надприбутками бізнесу влада взагалі може загнати галузь "у мінус".