Виступи у ЗМІ

Южаніна: пропонуємо альтернативний варіант акцизів на пальне, який не обтяжить ні бізнес, ні громадян

31.08.2022, "Обозреватель". Якщо вже влада вирішила скасувати всі податкові послаблення, прийняті Верховною Радою на початку війни (натомість ще й запровадити нові податки та обмеження), то це точно не повинно бути лінійне арифметичне одномоментне підвищення непрямих податків. Про це сказала Ніна Южаніна народна депутатка "Європейської Солідарності".

Брехня і дерибан, за який доведеться платити українцям, – Южаніна про повернення акцизу на пальне

30.08.2022, "5 канал". За "благо бюджету" громадяни та бізнес заплатять 11 млрд грн.

Влада хоче збільшити видатки держбюджету завдяки внутрішнім запозиченням, а не зовнішнім грантам, - нардепка Южаніна

16.08.2022, "Еспресо". Народна депутатка України від Європейської солідарності Ніна Южаніна розповіла, що збільшення видатків державного бюджету буде здійснюватися завдяки внутрішнім запозиченням - облігаціям внутрішньої державної позики, а не зовнішнім грантам. Політикиня поділилася деталями в етері телеканалу "Еспресо".

Южаніна радить волонтерам уважно вивчити нові правила НБУ, які регулюють розрахунки за кордоном, щоб не потрапити під перевірки

12.08.2022., "Прямий". Народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна закликала волонтерів ознайомитися з новими правилами щодо лімітів за розрахунки за кордоном, запровадженими Нацбанком. Про це вона сказала в коментарі Прямому.