Інформаційні матеріали

  • Прес-служба

Люди, які грають в ігри

29.11.2022, «Полтавщина». Пам’ятаєте цей бестселер? Так от, він написаний ніби з образу й подоби нинішніх народних обранців.

На перший погляд, і полтавцям, і мешканцям усіх інших регіонів, може здатися, що парламент взагалі не працює, оскільки засідання Верховної Ради не транслюються навіть у запису.

Насправді ні. Робота аж кипить. Інша річ — над чим саме.

Наприклад, учора, 28 листопада 2022 року, готували на одне з найближчих засідань Верховної Ради рішення про зменшення податків для грального бізнесу. Так, саме це питання на часі у партії влади!

Щоби всім було зрозуміло, замість 30% для лотерей, 18% для букмекерів усі податки будуть по 10%; а податок на доходи фізичних осіб при виграші до 67 тис. грн взагалі становитиме 0!

Це при тому, що звичайні підприємства (хто випікає хліб, виробляє молочну продукцію, хто надає послуги) платять 18%, і наші громадяни з кожного доходу (чи то з заробітної плати, чи то з відсотків на депозит у банку) платять також 18%.

Очевидно, 10% проти 18% та 0% проти 18% — це стане чиїмсь заробітком, лише не держави і не людей!!!

Проблеми ж, вирішення яких є нагальним для бізнесу, для влади не актуальні.

Йдеться про зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування з ПДВ — явище, яке з останніми змінами уряду до підзаконних актів набуло критичних і, без перебільшення, загрозливих для існування бізнесу в Україні масштабів.

Нещодавнє дослідження Advanter Group спільно з Дія.Бізнес, Центром розвитку інновацій та Офісом з розвитку підприємництва та експорту свідчить про те, що 50% підприємств стикнулися з блокуванням податкових накладних.

Мені складно уявити логіку, за якою саме тепер, у розпал ворожої агресії рашистів, що супроводжується багатогодинною відсутністю електроенергії і часто навіть будь-якого зв’язку, чиновники вирішили боротися з українським бізнесом.

І так само в голові не вкладається розставлення пріоритетів “слугами народу”, де на передній план виходить гральний бізнес.

Свої пропозиції щодо припинення блокування ПН/РК доведеться відстоювати в сесійній залі.

Шкода, що ВИ не зможете це побачити, дати власну оцінку обіцянкам і справжнім діям тих, хто грає в ігри, а не приймає рішення про людей і для людей.

Натомість потрібні рішення ігноруються.

Написала про це, щоб усі знали реальний стан справ.

Ніна ЮЖАНІНА

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 165

Читайте також: