Інформаційні матеріали

Українським аудиторам подарували професійне свято

Ratings
(0)

Відтепер 16 липня в Україні відзначатимуть День бухгалтера та аудитора – відповідні зміни внесені Указом Президента України від 20 квітня 2018 року.

Про це представникам професії – учасникам круглого столу з нагоди 25-річчя прийняття першого закону про аудиторську діяльність «Аудит в Україні: перспективи та виклики» повідомила Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, яка й звернулася до Президента з відповідним поданням.

«Наші старання щодо регулювання аудиту не залишилися поза увагою і оцінені належним чином Президентом України. Професійне свято – гідна винагорода всім українським аудиторам до ювілейної дати народження професії», – наголосила Н.Южаніна.

Вона зазначила, що не дивлячись на те, що ця професія дуже молода, суспільство покладає на її представників важливі зобов’язання.

«Ми маємо довести, що справді є людьми, які роблять посильний внесок у вектор, яким прямує наша країна. Коли ми говоримо про розвиток економіки – прозорість, відкритість, про успішну роботу банків та інших установ, не слід забувати, що до всього цього дотичні ми, аудитори», – підсумувала народний депутат.

 

Прес-служба Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики

Читайте також: