Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Допомога ФОПам: лише 25% підприємців отримали гроші — Южаніна

23.04.2021, НТН. У п'ятницю, 23 квітня, під час соціально-політичного ток-шоу на телеканалі «НТН» «МИР чи ВІЙНА» депутат від партії «Європейська солідарність» Ніна Южаніна розповіла, що лише 25% українців отримали допомогу у вигляді 8 тисяч гривень.

«Наступні всі заходи, які буде приймати держава, абсолютно не будуть сприйматися людьми, і не будуть виконуватись. Хоча треба інші інструменти для того, щоб допомагати людям побороти цю пандемію і допомогти побороти її фінансово, перш за все. А грошей немає».

«У нас ще й така ситуація, що якщо ми почнемо розбирати попередні виплати, що були в грудні-січні, ми зрозуміємо, що у нас переважна більшість населення навіть не знають про виплати, не знають, як їх отримати. Я питаю, чому лише тільки 247 163  підприємців отримали по 8 тисяч гривень? Це 25%. Тому, що в програмі „Дія“, де вони мали зареєструватися, в iPhone вона не працювала весь цей період. Це все те, що призвело до того, що навіть ті, хто бажав — не отримали. Крім того, 243 заявок не було задоволені, тому зо люди щось не так зробили»,— додала вона.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 226

Читайте також: