Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Експорт товарів вартістю до €1000 планують значно спростити

19.03.2024, Finance.ua. Експорт товарів вартістю до €1000 буде значно спрощено. Про це повідомила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

Що зміниться?

Українські підприємства та фізичні особи-підприємці, які пересилатимуть такі товари за межі митної території України у міжнародних поштових або експрес-відправленнях, не будуть подавати звичайні митні декларації (це скоротить їх витрати на митно-брокерські послуги).

Необхідне декларування будуть здійснювати оператори поштового зв’язку або експрес-перевізники. Вони будуть подавати до митного органу спеціальнbq реєстр міжнародних поштових або експрес-відправлень (сьогодні така процедура запроваджена для декларування товарів для громадян).

«Відповідні зміни підтримані податковим комітетом у проекті № 9456, який переданий на розгляд ВРУ», — зазначила Южаніна.

Навіщо це? За словами народної депутатки, спрощення митних процедур для українського бізнесу, товари якого все ширше представлені в закордонних інтернет-магазинах, стане значною підтримкою розширення географії продажу українських товарів.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 13

Читайте також: