Виступи у ЗМІ

ФОПи і безробітні не отримають фінансову допомогу від Зеленського через нестачу коштів у бюджеті, — Южаніна

ФОПи і безробітні не отримають фінансову допомогу від Зеленського через нестачу коштів у бюджеті, — Южаніна

Ratings
(0)

25.11.2020, "Прямий". Через нестачу коштів підприємці та безробітні навряд зможуть отримати фінансову допомогу, яку анонсував президент Володимир Зеленський. Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат, фракція “Європейська Солідарність”, член парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.


“Якщо розраховувати, що це допомога фізичним особам, які втратили зараз можливість працювати, то треба розуміти, що з двох мільйонів фізичних осіб і працюючих у них найнятих осіб… давайте припустимо, що всі вони втратили роботу. Тобто двом мільйонам треба виплатити разову виплату в розмірі 8000 гривень. Це вже 16 мільярдів. Ми не говоримо про інших найнятих осіб, які також втратили роботу і не працювали у фізичних осіб-підприємців”, – сказала політик. Южаніна також висловила сумнів щодо реальності обіцянок президента, оскільки в Держбюджеті не вистачає коштів. “Я не уявляю, в яку суму може перетворитися обіцянка. Треба дочекатися, що буде запропоновано президентом чи урядом, і які розрахунки вони будуть додавати до цього. Оскільки касові видатки майже припинені, то говорити про те, що реально зможуть отримати підтримку від держави хоча б хтось, я би не стала”, – підсумувала депутат.
Больше читайте здесь: https://glavk.net/news/784395-fopi_i_bezrobitni_ne_otrimajutj_finansovu_dopomogu_vid_zelensjkogo_cherez_nestachu_koshtiv_u_bjudheti__juhanina

Читайте також: