Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Гора народила мишу: законом про “клуб білого бізнесу” влада розділяє українців – нардеп

20.06.2024, «Прямий». Ухваленим законом про “клуб білого бізнесу” влада лише розділяє українців. Адже з 470 тисяч платників податків відібрали лише одну тисячу, які потрапили під відповідні “критерії”.

Про це в етері “Прямого” заявила Ніна Южаніна, народна депутатка, фракція “Європейська Солідарність”, членкиня комітету з питань фінансів, податкової та митної політики.

На її думку, замість того, щоб вибудовувати нові взаємовідносини та взаємоповагу між органами контролю та платниками податків, влада створює нові “розділення”.

“Я на жодній платформі, на жодному ЗМІ не знаходила прямо позитивного відгуку щодо цього проєкту закону. Меми, просто якісь констатації факту про розподіл платників на людей, які будуть наближені чи до голови комітету, чи до влади, навіть важко з’ясувати. Але суть наступна. Вся політика останніх років спрямована на розподіл, на розділення не тільки громадян, а й платників податків”, – пояснила Южаніна.

За її словами, з 470 тисяч платників податків відібрали лише одну тисячу, які потрапили під відповідні “критерії”.

“Це як у тому прислів’ї – “гора народила мишеня”. Так і тут. Коли ми працювали в робочих групах, стало зрозуміло, що з 470 тисяч платників податків, які ми пропустили через ці критерії, до “клубу білого бізнесу” могли потрапити лише 6 тисяч. Коли ще раз попрацювали над критеріями, то виявилося не 6 тисяч, а одна тисяча…

Тобто для однієї тисячі платників виписуються зміни по всьому тілу Податкового кодексу. Ви маєте розуміти, що всі ці зміни варті лише того, що особлива увага буде до однієї тисячі платників. А інші що? Не платять податків до бюджету? А у них що, немає великого податкового навантаження? Хто сказав, що до них має бути інше ставлення?” – обурюється народна депутатка.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 112

Читайте також: