Виступи у ЗМІ

Міжнародна спільнота уважно фіксує факти політичного переслідування опозиції – Южаніна

Міжнародна спільнота уважно фіксує факти політичного переслідування опозиції – Южаніна

Ratings
(0)

23.12.2021, "Прямий". Депутатка від фракції “Європейська солідарність” Ніна Южаніна заявила, що від переслідування опозиції в Україні дуже сильно страждає дипломатія та відношення до нашої держави з боку міжнародних партнерів. Про це вона розповіла в ефірі “Прямого”.

За її словами міжнародна спільнота уважно стежить за подіями в Україні та уважно фіксують факти політичного переслідування опозиції.

"Найбільше страждає наша держава і відношення до нашої держави. Те що наші міжнародні партнери також фіксують всі ці факти, які відбуваються зараз за нинішньої влади, абсолютно очевидно. В межах дипломатичних  можливостей (міжнародні експерти ред.) спрямовують свої листи та занепокоєння керівництву держави, але керівництво держави недалекі в принципі від розуміння як спілкуються між собою незалежні держави".

Вона наголосила, що наші міжнародні партнери розуміють, що Україна це народ, а не чинна влада, тому підтримують нашу державу. "Дуже добре що все-таки наші міжнародні партнери розуміють що держава це громадяни України. Те що влада зараз допускається грубих помилок: влада сьогодні є, завтра її немає, а держава та українці залишаються. Міжнародна спільнота з великою повагою відноситься до нас, тому у нас які залишаються інструменти. По-перше, це фіксується чи всі державні органи та вся правоохоронна система і вся антикорупційна інфраструктура вона зараз знаходиться в руках влади та використовується в ручному режимі тому нічого страшного, якщо зараз ми не отримаємо нічого,  якщо в них немає “можливості” розслідувати".

Читайте також: