Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Обмеження транзакцій на картках негативно вплине на можливості кожного громадянина, – Южаніна

06.06.2024, «Українські новини». Депутат Верховної Ради від фракції «Європейська солідарність», член комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна вважає, що запровадження обмежень на карткові перекази фізичних осіб негативно вплине на можливості кожного громадянина.

Про це вона сказала Українським Новинам.

«Відповідні обмеження на перекази вплинуть на можливості абсолютно кожного громадянина. Є дуже багато молодих сімей, які точно роблять невеличкими сумами, але більше транзакцій, ніж 30», – зазначила вона.

На думку Южаніної, обмеження транзакцій також негативно вплине на волонтерів

Це вплине на, як би вони там не говорили, тому що це точно більше 100 тисяч в місяць. «Дуже часто в особливо великих компаніях, які збирають донати на картки зареєстрованих, офіційно влаштованих членів цієї благодійної організації, тобто працівники по суті відкривають на себе карточку і, будучи в реєстрі, приймають гроші і перераховують. Кількість транзакцій, мені здається, це за один день більша, чим можна собі порахувати від тої, що вони пропонують», – пояснила вона.

Южаніна повідомила, що Національний банк зараз працює з групами, які представляють благодійні організації, активістів та волонтерів.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 12

Читайте також: