Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Підготовлений на підпис президента закон про спрощення для ФОП відрізняється від ухваленої у ВР версії

07.08.2020, Інтерфакс-Україна. Підготовлений на підпис президента текст закону про спрощення для ФОП №786 (законопроект №2524) не відповідає проголосованій у парламенті версії, зокрема, щодо скасування паперової книги обліку доходів, повідомила народний депутат Ніна Южаніна ("Європейська солідарність").

"Так от, підприємці на спрощеній системі оподаткування боролися за збереження книги за встановленою формою (і не проти заміни її на електронний вигляд). Проте поправкою 85 було передбачено скасування такої книги, що дало б підставу говорити про необхідність тотальної фіскалізації платників єдиного податку (такі наміри влади), яка і книгу замінить, і забезпечить контроль за діяльністю з боку контролюючого органу", - написала Южаніна у Facebook у п'ятницю.

"Тому за моєю пропозицією поправка 85 була поставлена на підтвердження і не підтримана залом. А це означає збереження книги обліку з можливістю її ведення в електронному вигляді", - наголосила вона.

Народний депутат зазначає, що під час підготовки текст ухваленого закону було сфальсифіковано.

"Проте всупереч регламенту під час підготовки тексту ухваленого закону на підпис голові парламенту і президенту головою профільного комітету було сфальсифіковано текст закону і свідомо скомпільовано редакцію змін до ведення книги обліку платниками єдиного податку з двох інших поправок", - написала Южаніна.

Парламентарій звернулася до спікера Дмитра Разумкова, а також до правоохоронних органів з відповідними заявами.

ФОП

Читайте також: