Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Підтримку людей з інвалідністю розширюють. Про це написала народна депутатка Ніна Южаніна у Телеграмі.

08.02.2024, «Голос України». Вона нагадала про Постанову КМУ від 2 лютого 2024 року № 110 «Про реалізацію спільного із Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю».

«Протягом трьох місяців програма ООН надаватиме грошову підтримку людям та дітям з інвалідністю, які: – отримують менше як 3250 гривень соціальних виплат від держави; – не отримують допомогу від інших міжнародних організацій; – не отримують виплати для внутрішньо переміщених осіб (за винятком тих, хто мешкає на територіях активних або можливих бойових дій). Грошову допомогу надаватимуть як доплату до державної соціальної допомоги на суму, якої не вистачає до 3250 гривень. Тобто, якщо допомога від держави становить, приміром,  2 361 гривню, Всесвітня продовольча програма ООН спрямує особі чи дитині з інвалідністю додатково 889 гривень», – зауважила Ніна Южаніна. Вона є членкинею Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Програма додаткової підтримки діятиме щонайменше три місяці поспіль. Виплатять приблизно 800 мільйонів гривень для 310 тисяч українських громадян.

Проєкт фінансують Німеччина, Європейський Союз та Швеція, з додатковими внесками інших донорів.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 43

Читайте також: