Виступи у ЗМІ

Примусове впровадження касових апаратів призведе лише до збитків і обурення людей

Примусове впровадження касових апаратів призведе лише до збитків і обурення людей

Ratings
(0)

04.11.2020. "Прямий". Якщо наполягати на впровадженні касових апаратів, то крім збитків і обурення людей нічого не буде. Про це в ефірі “Прямого” заявила народний депутат, фракція “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна.

“На жаль, не проголосували за проєкт закону 4313. Цим самим керівники всіх фракцій, які взяли на себе вчора зобов’язання підтримати відтермінування, не дотрималися слова. Що це означає? Адже ті активні підприємці, які вчора були на площі і які оголосили безстрокову акцію, повірили народним депутатам і розійшлися працювати. Тому що кожен день простою для них втрата доходів родини. І тому вони навіть не могли подумати, що таке колегіальне рішення керівників фракцій може бути не підтримане в залі. Це означає, що хтось із керівників узяв на себе зобов’язання, які не зміг забезпечити. І чи може він називатися надалі керівником – мені навіть не зрозуміло”, – сказала Южаніна.

Вона зауважила, що найменше голосів за цей законопроєкт віддали депутати фракції “Слуга народу”.

“Ми бачили по голосуванню, що найменше голосів за цей проєкт закону – трошки більше ста – дала саме фракція “Слуга народу”. Тому от вам і відповідь на питання, чому так сталося. Мені здається, що не проведено досить глибокий аналіз і робота роз’яснювальна у фракції, що дасть державі в цілому, якщо вони зараз будуть упиратися і наполягати на впровадженні касових апаратів. Крім збитків і обурення людей, і мало того, політики, ми просто їх виштовхуємо за межі країни, нічого не буде. Я розумію, що не всім подобається відстрочення касових апаратів. Але це єдиний вихід спасти 2 мільйони робочих місць”, – додала Южаніна.

Читайте також: