Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Проєкт держбюджету-2021 не містить жодної підтримки для бізнесу

18.09.2020. "Прямий". Проєкт Держбюджету на 2021 рік не має жодної підтримки для бізнесу, за рахунок якого піднімають мінімальну заробітну плату. Про це в ефірі "Прямого" заявила народна депутатка фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна.

"Я хочу ще раз повторити цифри, чого вартуватиме для бізнесу підвищення мінімальної заробітної плати. Це додаткове збільшення на 28 мільярдів податку на доходи фізичних осіб, і ще 28 мільярдів єдиного соціального внеску (ЄСВ). Цього вартуватиме підвищення, і дивіденди, які зараз бере в руки держава, говорячи про підвищення мінімальної заробітної плати", - сказала Южаніна.

Вона наголосила, що все це відбуватиметься за рахунок платників податків, за рахунок бізнесу.

"Тому цей бюджет, який абсолютно не містить ніякої фіскальної підтримки бізнесу, не може називатися навіть бюджетом можливостей для розвитку. Цей бюджет - безперспективний. Тому очікувати підняття спроможності нашої економіки чи взагалі реальних умов для того, щоб бізнес вирвався зараз з того кола збитків, які він отримує, немає. Тим більш ще не прийнятий пакет змін до податкового законодавства, який ще більше посилить тиск на бізнес. Треба ще подивитися, як доживемо цей рік, а потім будемо розмірковувати щодо бюджету", - додала Южаніна.

Читайте також: