Виступи у ЗМІ

ПРОГРАМА ДІЙ УРЯДУ ЗЕЛЕНСЬКОГО - НІ ПРО ЩО, І З ЦИМ ПОГОДИЛИСЯ НАВІТЬ "СЛУГИ"

Ratings
(0)

18.06.2020, "Прямий". Навіть "Слуги народу" визнали незадовільним виконання державного бюджету і програму діяльності уряду. Про це сказала народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна з трибуни парламенту, трансляцію вів "Прямий".

"Мене вразив висновок комітету – визнати виконання державного бюджету і роботу незадовільною. Насправді, є над чим задуматися. І та цифра невиконання – 28,6 мільярда – вона штучна. Ми знаємо, що фактичне невиконання набагато більше. Ми чули від голови Рахункової палати про велику кількість – декілька десятків мільярдів сплачених наперед податків, несвоєчасне відшкодування ПДВ, яке було затримане в кінці року і відшкодоване в січні 2020. Це величезні махінації, які відбувалися в адмініструванні задля натягування цифр, щоб в річному звіту вони були більш-менш сприйнятими. Та не сприйнятті вони, не 28,6 не інші", – наголосила політик.

"Не я, а голова Рахункової палати говорить про стрімке падіння ВВП починаючи з третього кварталу 2019 року. Тому в четвертому кварталі вже можна було зробити певні висновки. І ви ж готувалися до влади, і бачили, який стан на ринках в світі", – зауважила Южаніна.

Ніна Южаніна зазначила, що програма дій уряду – це програма "ні про що".

"Якби ви зробили аналіз виконання держбюджету і врахували навіть ту стратегію Мінфіну, яку ви презентували нашому комітету, то не подали б такі пропозиції до Програми дій уряду, яку не підтримав парламент. Не підтримав, бо це не Програма дій уряду – це розмазана історія ні про що. Ви написали всі пункти, які писали, коли були президентські вибори. А що робити, як робити, коли робити – у вас немає ніякого розуміння", – зауважила Ніна Южаніна.

Читайте також: