Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Рахункова палата не планує перевіряти сплату податків гральним бізнесом

28.03.2024, 5.ua. Найближчим часом влада «протягуватиме» скорочення членів Рахункової палати до 7–9.

Рахункова палата не планує перевіряти сплату податків гральним бізнесом. Про це повідомила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна.

«Отримала відповідь від Рахункової палати про те, що провести перевірку повноти сплати податків суб’єктами, що проводять діяльність у сфері азартних ігор, не можуть; провести перевірку ефективності адміністрування – не можуть. Бо не вистачає трудових ресурсів, вони вже розподілені відповідно до Плану проведення заходів контролю», – заявила нардепка.

За її словами, на засіданні палати 15 березня було прийнято рішення – не здійснювати перевірки.

«Мільярди воюючій країні не потрібні – так визначила Ольга Піщанська і нові члени, дообрані в непрозорий спосіб і на догоду ОП», – наголосила Южаніна.

Читайте також: Три роки влада покривала гральний бізнес, а тепер їм ще й «списали борги» – Ніна Южаніна.

Вона також додала, що найближчим часом влада буде «протягуватиме» скорочення членів Рахункової палати до 7–9.

«Навіщо? Щоб звільнити решту, саме тих, хто пройшов прозорий конкурс і був обраний на законних підставах, але не задовольняє цю владу. Звільнити і зараз можуть, причину знайдуть, але тоді – немає більшості голосів», – пояснила депутатка.

Раніше Южаніна повідомляла, що гральний бізнес недоплатив у держбюджет більш як 20 млрд грн.

«3,5 роки як легалізовані азартні ігри. В минулому році вони пішли на домовленість з владою і заплатили частину в бюджет. Але є розрахунки, я звернулася до Рахункової палати, щоб перевірили несплату в попередні роки, яка становить 23 мільярди гривень. Візьміть їх у бюджет, і це будуть гроші, які не нашкодять економіці, а дадуть додаткові можливості для фінансування Збройних сил», – наголосила депутатка.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 11

Читайте також: