Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Ситуація навколо «Конкорду» свідчить про те, що держрегулятор достеменно не вивчав ситуацію з банком – нардеп

12.09.2023, УНН. Ситуація навколо банку «Конкорд» свідчить про те, що Нацбанк пішов на політичні кроки, а не на достеменне вивчення становища банку. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловила народний депутат, член комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Цитата

«Я розбиралася, що все ж таки аналізує той чи інший регулятор перед прийняттям рішень. А от те, що зараз відбувається з «Конкордом» – це означає, що НБУ пішов більш на політичні провокації, ніж на достеменне вивчення положення банку», - підкреслила вона.

Нардеп зазначила, що «Конкорд» - це банк, «щодо закриття якого хайпують деякі члени профільного комітету, адже вони вважають, що головне для них – це побороти схеми, пов’язані з «ігоркою», з організацією азартних ігор». При цьому, як підкреслила Ніна Южаніна, вони не цікавляться тим, «хто є клієнтами і чим це може обернутися для порядних клієнтів і фізичних, і юридичних осіб».

«Оцим ніхто не переймається. І коли я роблю такі зауваження на комітеті, мене звинувачують у тому, що я підтримую тих, хто зловживає і використовує такі банківські системи для ухилення від оподаткування, для незаконного збагачення й так далі», - зазначила член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 13

Читайте також: