Виступи у ЗМІ

Уряду потрібні кошти в бюджет: Южаніна про швидкий продаж заводу "Більшовик"

Уряду потрібні кошти в бюджет: Южаніна про швидкий продаж заводу "Більшовик"

Ratings
(0)

03.11.2021, "Сегодня". Суспільство в Україні не готове до продажу великих комплексів, як завод "Більшовик" і уряд навмисно наполягає на швидків процедурі, щоб отримати хоч якість гроші в бюджет. Про це заявила депутатка від Євроролідарності Ніна Южаніна у ефірі телелканалу "Україна 24".

"І мені здалося що уряд наполягає на тому, що чим швидше продати та хоча б якісь кошти взяти в бюджет, не говорючи про ті основні принципи та моделі, які могли би бути в інших білш успішніх країнах, які також продавали такі величезни комплекси".

За словами Южаніної, для чесної приватизації існують лише кілька критеріїв і вони цілком здійсненні:

  • прозора і відкрита система торгів;
  • ринкова ціна активів,
  • прнинцип недоторканості власності,
  • чіткі інвестиційні забовязання

Депутатка наголосила, що запитувала у голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка про те: чи могли приймати участь інши компанії, які також мають великі кошти та можливості для створення чогось нового, а не тільки житлових комплексів.

"Невже такий ласомий шматок – центр Києва не зацікавив інших? Дивне було пояснення:оцінку проводила одна з міжнародних компаній з великої четвірки. Про те, що проводяться торги, нибито весь час звучали об яви всі до цього готувалися. А те, що нібито в нас в суспільстві існує недовіра до проведення торгів і ніякий іноземний інвестор не хоче сюди заходити, то це винні ми", – заявила жінка.

Читайте також: