Виступи у ЗМІ

  • Прес-служба

Влада намагається позбавити незалежності Рахункову палату – Южаніна

07.09.2023, "Прямий". Парламентська більшість намагається позбавити незалежності Рахункову палату, і задля цього нардепи прагнуть збільшити кількість членів відомства, аби розмити голоси і впливати на роботу державної інституції.

Про це заявила народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна з трибуни парламенту

“Цинічно зараз розказуєте про свою так звану помилку про збільшення кількості членів Рахункової палати з дев’яти до тринадцяти. А насправді ви тоді сповідували дуже корисливий момент – ціль, яку тоді ставили перед собою, – розмити голоси, які міг набрати той невигідний для вас голова Рахункової палати. Створити для нього умови, за яких ви би впливали на роботу цього органу”, – зазначила вона.

При цьому Южаніна звинуватила монобільшість у намірах створити чергову залежну від Банкової інституцію.

“Ви говорите про незалежність органу. Так ви зараз робите все для того, щоб ще одна інституція стала залежною виключно від вас… Я погоджуюсь лише з тим, що висновки Рахункової палати навіть ви не читаєте. Я читаю кожен звіт, пишу по кожному розділі дописи, звертаюся до них за поясненнями – що вони мали на увазі. Але жоден правоохоронний орган ніяк не відреагував на величезну кількість зауважень, які вони дають у своїх звітах. Тому що ви їм не даєте команду, цим правоохоронним органам. Як тільки ви дасте “фас”, то по звіту цієї Рахункової палати всі понесуть відповідальність”, – наголосила народна депутатка.

Ніна Южаніна

  • Перегляди: 14

Читайте також: