Виступи у ЗМІ

Южаніна: Проєкт бюджету-2021 не має одностайної підтримки "слуг", тому Рада може не підтримати документ цього тижня

Южаніна: Проєкт бюджету-2021 не має одностайної підтримки "слуг", тому Рада може не підтримати документ цього тижня

Ratings
(0)

03.11.2020. "Еспресо". Фракція "Слуга народу" не демонструє одностайної підтримки проєкту державного бюджету на наступний рік. Це може стати причиною того, що цього тижня Верховна Рада не підтримає документ.

Таку позицію висловила Ніна Южаніна, нардепка від фракції "Європейська солідарність", член податкового комітету Верховної Ради, в ефірі програми "Великий ефір Василя Зими" на телеканалі Еспресо.

"Я спостерігаю невелику кількість народних депутатів у парламенті. Можливо, ще велика кількість людей продовжує хворіти. Але в будь-якому випадку, не це є причиною можливого неприйняття бюджету (цього тижня, — ред.). Самі "Слуги" не можуть знайти порозуміння між собою, чи будуть вони підтримувати цей бюджет, чи враховані всі їхні побажання", — сказала Южаніна.

Вона розкритикувала зареєстрований у парламенті проєкт державного кошторису: "А для мене він неприйнятний, оскільки я не бачу можливості виконати дохідну частину. І покладати все виключно на плечі бізнеса — там немає вже чого жати і з кого віджимати".

Читайте також: