Виступи у ЗМІ

Южаніна: Закон № 466 збільшив витрати бізнесу та ускладнив адміністрування податків

Ratings
(0)

25.06.2020, "Еспресо". Закон № 466 збільшує витрати бізнесу на ведення податкової звітності та ускладнює податкове адміністрування. Про це нардеп від фракції “Європейська солідарність”, член податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна заявила під час Великого ефіру Василя Зими на телеканалі “Еспресо”.

“Є дві крайності - або платник буде завжди винен - для того, щоб зняти з себе відповідальність. Або кожен платник, у якого є гроші і можливості, домовиться про те, що він не винен. Буде винесене рішення комісії і такий платник за несплату податків не буде притягнутий до фінансової відповідальності”, - сказала Южаніна.

За її словами, документ вносить зміни у кількох напрямках: “Це ті норми, які ускладнюють процедури адміністрування, збільшують витрати платників податків на ведення обліку і звітності. І це норми, які збільшують адміністративний і фіскальний тиск. А ще є підгрупа норм, які стосуються фізичних осіб-підприємців (ФОПів) як на загальній системі оподаткування, так і на спрощеній системі”.

Народна депутатка стверджує, що запроваджені зміни шкодять розвитку бізнесу в Україні.

Читайте також: