Інформаційні матеріали

Нардепи на «Джейбілі» радилися, як створити кращі умови для бізнесу

Ratings
(0)

7 листопада 2015 року на Закарпатті з робочим візитом перебувала народний депутат України Ніна Южаніна, котра також є головою комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики.

Приїхала вона на запрошення іншого нардепа – ужгородця Роберта Горвата. Він розповів, що також входить до комітету з питань податкової та митної політики і вже кілька місяців за зверненнями закарпатських підприємств займається тим, аби віднайти можливість закарпатському бізнесу розвиватися.

Увесь день нардепи провели у зустрічах з керівниками найбільших підприємств, зосереджених у межах так званої спеціальної економічної зони. Відвідали, зокрема, і завод "Джейбіл" у селі Розівка під Ужгородом. Гостям провели екскурсію виробництвом, а також розповіли, що завод має великі перспективи, однак не може розвиватися через складні умови в податковій та митній сферах.

Вже після цієї зустрічі Роберт Горват зауважив, що вже зараз у Верховній Раді зареєстровано кілька законопроектів, покликаних покращити інвестиційний клімат у країні. Саме для одного з них нардепи і набирають інформації від самих підприємців. "Ми маємо придумати алгоритм, за яким бізнес в Україні почне розвиватися. Всі проблеми, з яким нині зіштовхуються підприємства з іноземними інвестиціями, ми обговоримо на підсумковій зустрічі, а далі, сподіваємося, депутати підтримають наші напрацювання", – зауважив пан Горват.

Джерело: prozahid.com

Читайте також: