Інформаційні матеріали

Ніна Южаніна привітала податківців із професійним святом

Ratings
(0)

Вже третій рік поспіль в нашій країні вітають у цей день із професійним святом працівників податкової та митної справи України. Хочу приєднатися до цих привітань. І сказати наступне.

Дуже важко назвати професію, від якої такою ж мірою, як від діяльності податківців, залежить як функціонування держави в цілому, так і комфортне життя кожного громадянина. Адже йдеться про людей, котрі відповідають за наповнення бюджету країни. Однак чому ж тоді рівень довіри до податківців такий низький?
Мені здається, відповідь тут може бути лише одна: тому що фіскальні органи у нашій державі діють виключно як структури з наповнення бюджету. А необхідно, щоб бюджет наповнювався платниками податку добровільно — завдяки високому сервісу зі сторони працівників податкової та митної справи. Не зважаючи на усталену думку, що українців вже ніхто і ніщо не змусить чесно показувати свої доходи і добровільно перераховувати їх частину на потреби держави та суспільства, я переконана: посильні податки МОЖУТЬ і БУДУТЬ сплачуватися і у нашій країні. Не потрібно «вибивати» податки. Цей час минув.
Тому я, перш за все, хочу побажати працівникам податкової та митної справ, серед яких багато професійних, по-справжньому відданих своїй роботі людей, щоб відбулася реформа фіскальної системи, котра не лише перезапустить економіку країни, але й відновить рівень довіри до податківців. Зі святом, колеги!

Читайте також: